Klub Honorowych Dawców Krwi PCK Polar Whirlpool odznaczony Nagrodą Wrocławia

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa im. prof. dr hab. Tadeusza Dorobisza we Wrocławiu składa serdeczne gratulacje Klubowi Honorowych Dawców Krwi PCK Polar-Whirlpool za otrzymanie nagrody Wrocławia. Klub założony  został 31 października 1973 r. a jego motto to: „Oddając krew, ratujesz życie”. W tym roku Klub będzie obchodził 45 lecie. Od samego początku organizuje bardzo dobre i skuteczne akcje poboru krwi.  Przekazujemy  najwyższe wyrazy uznania za wybitne zasługi na rzecz ratowania ludzkiego życia i zdrowia oraz aktywnej działalności w ruchu honorowego krwiodawstwa. Cieszymy się z sukcesu naszego Klubu.

Wyrażamy uznanie dla dotychczasowych osiągnięć i składamy Zarządowi, wszystkim Członkom i Sympatykom serdeczne życzenia zdrowia, dalszych sukcesów w kultywowaniu tej wspaniałej idei jaką jest Honorowe Oddawanie Krwi . Dziękujemy za pełną poświęcenia działalność na rzecz ratowania życia innym.

Więcej informacji o nagrodzie Wrocławia na stronie: https://www.wroclaw.pl/honorowe-tytuly-i-nagrody-na-swieto-wroclawia-2018

1