Akcja Dawcom w Darze

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji konkursu Akcji Dawcom w Darze (www.dawcomwdarze.pl), w której Ośrodek Krucze Skały (www.krucze-skaly.pl) przeznaczył na nagrody trzy podwójne bezpłatne zaproszenia na weekend*:

1. Dla Honorowego Dawcy Krwi, który oddał krew w ciągu ostatniego roku

2. Dla Honorowego Dawcy Krwi, który zgłosi do głosowania firmę uczestnicząca w akcji Dawcom w Darze

3. Do dyspozycji firmy, która wygra głosowanie.

Ad. 1. Pierwsze zaproszenie rozlosowane zostanie wśród krwiodawców, którzy przyślą zdjęcie pieczątki potwierdzającej donację w ciągu ostatniego roku (mailem, na adres dawcomwdarze@gmail.com, z adnotacją "pieczątka", do dnia 31.03.2018).

Ad. 2. Drugie zaproszenie rozlosowane zostanie wśród krwiodawców, którzy zgłoszą firmę ich zdaniem najbardziej zasłużoną dla Akcji Dawcom w Darze (mailem, na adres dawcomwdarze@gmail.com, z adnotacją "firma", do dnia 15.03.2018). Jedna osoba może zgłosić jedną firmę. Wykaz firm uczestniczących w Akcji znajduje się na stronie www.dawcomwdarze.pl

Ad. 3. Trzecie zaproszenie otrzyma firma, która wygra głosowanie na firmę najbardziej zasłużoną dla Akcji. Głosowanie trwać będzie od 16.03 do 31.03.2018

Nadesłanie dwóch zgłoszeń udziału w konkursie (jednego ze zdjęciem pieczątki oraz jednego z rekomendacją firmy) podwoi szansę na wygraną. Osoba towarzysząca laureatowi nie musi być krwiodawcą.

* (noclegi, posiłki, dostęp do strefy SPA, w terminie uzgodnionym z Ośrodkiem, przed 31.12.2018)

źródło informacji:

Kuba Terakowski - twórca i koordynator Akcji Dawcom w Darze
tel. 603 305 401
e.mail: dawcomwdarze@gmail.com
www.dawcomwdarze.pl
www.facebook.com/Dawcom.w.Darze
www.tinyurl.com/dawcomwdarze-mapa