Uroczystość Jubileuszu 45-lecia Klubu HDK w Kudowie-Zdroju

W dniu 14 października 2017r. w Kudowie-Zdroju odbyła sie doniosła Uroczystość Jubileuszu 45-lecia istnienia Klubu HDK im. Zbyszka Iwanickiego w Kudowie-Zdroju.

W obecności zaproszonych gości m.in.: lokalnych władz samorzadowych, delegacji Klubów HDK z całego kraju - 21 Pocztów Sztandarowych, przedstawicieli Polskiego Czerwonego Krzyża, przedstawiciela RCKiK w Wałbrzychu, lokalnych przedsiębiorców i przede wszystkim Honorowych Dawców Krwi uhonorowano Krwiodawców odznaczeniami Honorowy Dawca Krwi Zasłużony dla Zdrowia Narodu, Zasłużony dla Województwa Dolnośląskiego oraz Zasłużony Honorowy Dawca Krwi I, II i III stopnia. Przedstawiciel RCKiK w Wałbrzychu wręczył najbardziej ofiarnym Krwiodawcom Dyplomy uznania i okolicznościowe medale "Honorowa Kropla Krwi". 

Gratulacjom i podziękowaniom nie było końca. Klub HDK w Kudowie-Zdroju to jeden z naszych najlepszych Klubów. Podczas organizowanych u nich akcji pobierania krwi zawsze jest wiele osób chętnych do podzielenia się KRWIĄ - bezcennym lekiem z potrzebującymi.

Źródło: RCKiK w Wałbrzychu

 

1234
56